KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Gürpak Ambalaj ve Gıda Sanayi´ya (Bu metinde "Gürpak Ambalaj ve Gıda Sanayi" olarak kullanılacaktır) aittir.

Gürpak Ambalaj ve Gıda Sanayi internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Gürpak Ambalaj ve Gıda Sanayi ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Gürpak Ambalaj ve Gıda Sanayi internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini gurpak.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. gurpak.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Gürpak Ambalaj ve Gıda Sanayi internet sitesini ziyaret eden ve Gürpak Ambalaj ve Gıda Sanayi sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Gürpak Ambalaj ve Gıda Sanayi. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi